رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

چهار تیم از شهرستان البرز مشغول امدادرسانی به مسافران درراه مانده هستند


8 بهمن, 1396 - 17:37 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

چهار تیم از شهرستان البرز مشغول امدادرسانی به مسافران درراه مانده هستند

سرپرست فرمانداری البرز گفت: چهار تیم از شهرستان البرز مشغول امدادرسانی به مسافران درراه مانده در کولاک بوده و مشغول رهاسازی خودروهای گیر کرده در برف هستند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز با اشاره به برودت هوا و در پی بازدید از مسیرهای مواصلاتی شهرستان ، گفت : امدادگران مشغول امدادرسانی به مسافران در سه مسیر منتهی به ابیک، تاکستان و آزادراه قزوین-کرج و آزادسازی خودروهای باقی مانده در این راه ها هستند.

وی در رابطه با خدمات راهداری در این شهرستان پس از بارش برف جمعه شب تا امروز، گفت: 2 دستگاه گریدر ، سه دستگاه برف روب و یک دستگاه نمک پاش از شهرستان البرز از ساعت 10صبح روز گذشته تاکنون به طور متناوب در حال برف روبی و نمک پاشی در راه های اصلی منتهی به ابیک و بویین زهرا هستند. 

سرپرست فرمانداری البرز گفت: همزمان با بارش برف از روز گذشته، ستاد مدیریت بحران این شهرستان بدون فوت وقت تشکیل شدو این  موضوع در مجموع موجب کاهش چشمگیر حوادث و هم افزایی دستگاه های مذکور  شده است. 

نصیری با اشاره به گشت زنی عوامل امدادی و پلیس راه در تمام نقاط حادثه خیز شهرستان، افزود: تلاش کردیم با سرکشی و رصد بدون اطلاع قبلی بر اقدامات صورت گرفته نظارت کرده و خدمات رسانی حداکثری را به شهروندان و مسافران ارایه کنیم.

وی با اشاره به وضعیت رفت و آمد شهروندان شهرهای الوند و محمدیه به مرکز استان و بالعکس، اظهار کرد: در حال حاضر سیستم حمل ونقل پایانه مسافری را در چهار راه ولیعصر قزوین مستقر کرده ایم تا موجب تسهیل انتقال مسافران از مرکز استان به الوند ومهرگان و محمدیه و مسیر بر عکس شوند. 

نصیری به فعالیت مستمر دستگاه های حوزه انرژی به خصوص شرکت گاز اشاره کرد و افزود: دستگاه های خدمات رسان البرز با نیروی اضافه دراماده باش هستند و میزان گاز مصرفی بخش خانگی و صنعتی با مشکل افت فشار مواجه نبوده و بخش صنعت همچنان فعال میباشد. 

وی خاطرنشان کرد: ظرف 24 ساعت گذشته با انسجام و همکاری نزدیک دستگاه های امنیتی و انتظامی، راهداری، شهرداری ها، حمل و نقل عمومی،اوقاف و امور خیریه، هلال احمر، شهرداران هیچ گونه حادثه ناگواری در شهرستان البرز رخ نداده است.

وی در پایان از مردم شریف شهرستان البرز خواست  تا صرفه جویی در مصرف گاز و برق را مورد توجه قرار دهند.