رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

برای مقابله با انحرافات و آسیب های اجتماعی امکانات دولت در اختیار مردم قرارگیرد


4 بهمن, 1396 - 23:12 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

برای مقابله با انحرافات و آسیب های اجتماعی امکانات دولت در اختیار مردم قرارگیرد

سرپرست فرمانداری البرز گفت : تاب آوری فرصتی برای توانمند سازی است و باید از تمام امکانات جامعه برای پیشگیری از آسیبهای جامعه استفاده کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز در جلسه بررسی چگونگی اجرا طرح تاب آوری اجتماعی منطقه مهاجرانی شریفیه که با حضور شهرداران و مسئولین شهرستان برگزار شد ،  گفت :  اموال و امکانات ادارات انحصاری نیست و برای مقابله با انحرافات و آسیب های اجتماعی باید  این امکانات دراختیار مردم  قرارگیرد.

وی ادامه داد: در اجراء برنامه های فرهنگی ، اجتماعی و آموزشی مدیران موظفند امکانات موجود را در اختیار مجریان و دست اندرکاران قرار دهند تا با برنامه ریزیهای انجام شده در جهت آموزش و آگاهی و هم چنین کاهش آسیبهای اجتماعی گامهای اساسی و عملی برداشته شود . 

سرپرست فرمانداری البرز  افزود :  میدوارم با برگزاری کلاسهای آموزشی و آگاهی بخشی به مردم روز به روز شاهد کاهش مشکلات و نارسایی های جامعه باشیم .

نصیری تصریح کرد:  اموال و امکانات  در کشور و در راستای بهبود وضعیت افراد و هم چنین طرحهای اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی در جامعه انحصاری نبوده  بلکه باید  دراختیارمجریان قرار گیرد  تا با برنامه ریزی های انجام شده درجهت آموزش و افزایش سطح آگاهی اجتماعی  گامهای اساسی برداشته شود .

وی در پایان گفت: امیدوارم با برگزاری کلاسهای آموزشی و با آگاهی بخشی به مردم روز به روز شاهد کاهش مشکلات وبهبود  نارسایی های  موجود جامعه باشیم.