رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

آگاهی مردم ازمسایل جاری کشور عدم سیاه نمایی و تخریب ضامن بقا نظام و عامل دوام کشوراست


2 بهمن, 1396 - 20:49 -- روابط عمومی فرم...
سرپرست فرمانداری البرز:

آگاهی مردم ازمسایل جاری کشور عدم سیاه نمایی و تخریب ضامن بقا نظام و عامل دوام کشوراست

سرپرست فرمانداری البرز گفت: ضد انقلاب بدنبال ایجاد شکاف میان ملت و مسولان نظام است وبرای دست یافتن به آن موج سواری می کند .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

" محمد نصیری" سرپرست فرمانداری البرز در جلسه شورای اداری شهرستان که با حضور امام جمعه محمدیه و اعضا شورای اداری برگزار شد ، با اشاره به نقش ضد انقلاب درناآرامیهای اخیر گفت: آگاهی بخشی به  مردم و عدم سیاه نمایی و تخریب ارکان نظام علی الخصوص دولت به عنوان نماینده ملت  ضامن اتحاد و همدلی جامعه است .

وی ادامه داد:  باید اقشار مردم را نسبت به واقعیات جامعه آگاه نموده  وخود نیز نسبت به وظایف  مسئولیت پذیر و پاسخگو باشیم  و در خدمت رسانی کوتاهی نکنیم .

 وی ضمن تقدیر از  مدیران و اعضاء شورای تامین شهرستان افزود: در ناآرامی های اخیر  تلاش های مجدانه مسئولین امر بسیار ارزشمند بود و اقدامات خوب و موثر میدانی شورای تامین و پشتیبانی شهرداران محترم  منجر به عدم شکل گیری تجمعات  در شهرستان البرز شد.

وی تاکید کرد: نتیجه تخریب ، سیاه نمایی و اغراض برخی افراد و گروهها از دولت وایجاد فضای الوده درکشور موجب خدشه  در وحدت بین  مردم و نظام  شد و این در حالی  است که دولت همواره ودر مقاطع مختلف  درحمایت از سایر ارکان و نهاد ها ازهیچ کوششی دریغ نکرده است  

نصیری در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله اشتغال اشاره نمود و اذعان داشت :  در حل مسئله اشتغال اگر صرفا پشت میز نشستن ملاک و هدف اشتغال باشد نه این دولت و نه هیچ دولت دیگری قادر به  حل مسله لیکاری نیست  و این در حالی است که ظرفیتهای متعددی برای ایجاد اشتغال از جمله بخش کشاورزی ، توسعه صنایع کوچک و هم چنین حرفه آموزی  وجود دارد که با برنامه ریزی هدفمند می توان بخش عمده ای از این مشکلات را مرتفع کرد.

سرپرست فرمانداری البرز در پایان با تاکید بر آگاهی بخشی به مردم اظهار کرد :  باید با  آموزش راه رسیدن به تولید ثروت را که ایجاد شغل واقعی است معرفی نماییم  نه مشاغل کاذب و انگلی  همچون دلالی و واسطه گری  که نه تنها برای اقتصاد جامعه مفید نیست بلکه  مضر و سم مهلک است و  موجبات ایجاد فساد ،رانت و اختلاس را فراهم می کند .