رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

اعطای مجوز فعالیت به هنرجویان هنرستانهای فنی و حرفه ای و کارو دانش به مدت یکسال د رحوزه های کارآفرینی


27 دى, 1396 - 14:13 -- روابط عمومی فرم...

اعطای مجوز فعالیت به هنرجویان هنرستانهای فنی و حرفه ای و کارو دانش به مدت یکسال د رحوزه های کارآفرینی

سرپرست فرمانداری البرز گفت : اگرجامعه ای دانش محور و اخلاق مدارمی خواهیم و اگرقایل به توسعه و باور به فرهنگ داریم آموزش وپرورش بستر آن است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

"  محمد نصیری " سرپرست فرمانداری البرز در نشست شورای آموزش وپرورش شهرستان که مصادف با هفته شوراهای آموزش و پروش برگزار شد،گفت:  با تصویب و اجرای طرح اعطای مجوز فعالیت به هنرجویان کار و دانش و هنرستان های شهرستان البرزعلاوه بر آمادگی جهت ورود به بازارکار ،  موجبات خودباوری و مهارت آموزی آنها نیز فراهم . 

 نصیری گفت : لازم است  پس از طرح جوانب متفاوت اجرای این طرح  به صورت آزمایشی ، یکساله اجرا و در پایان مدت مشکلات و مزایای طرح با نظرات کارشناسی سنجیده و نسبت به ادامه یا توقف طرح اظهار نظر گردد. 

سرپرست فرمانداری البرز  در بخش دیگری از  سخنان خود ، اذعان داشت : غیبت مکرر مدیران در جلسات شهرستانی بخشودنی نیست و طبق مصوبات موجود  در صورت عدم حضور مسئولین مربوطه ویا حضور یک کارشناس از اداره متبوع  در تصمیم گیری ها  زین پس فرد حقیقی یا حقوقی  در صورت غیبت در جلسات جایگزین خواهند شد .

 نصیری در ادامه افزود: حضور شخص مدیران به لحاظ داشتن اختیارات،تسلط و اشراف به موضوعات در تصمیم گیری ها زمینه تسهیل امور فراهم  و به جلسات غنا می بخشد .

 وی افزود : تخاذ تصمیمات کارشناسی با در نظر گرفتن تمامی جوانب با حضور مدیران و افراد واقف به امورعملی می شود تا  با کمترین موازی کاری و عدم تطابق با مقررات به تصویب برسد .

در پایان این جلسه نیز سرپرست فرمانداری البرز با اشاره به لزوم رشد و بالندگی آموزش و پرورش در جهت  ایجاد  بستر رشد اخلاق ، مهارت و آموزش بهینه تاکید و گفت :اگرجامعه ای دانش محور و اخلاق مدارمی خواهیم و  اگرقایل به توسعه و باور به فرهنگ داریم  آموزش وپرورش بستر  آن است پس باید بستر ی ومناسب برای شکوفایی فراهم کنیم .