رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فراهم سازی امکانات بهداشتی و درمانی بیشتر در شهرستان با مشارکت خیرین سلامت


4 دى, 1396 - 17:58 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

فراهم سازی امکانات بهداشتی و درمانی بیشتر در شهرستان با مشارکت خیرین سلامت

فرماندار البرز گفت: اقدامات دولت دوازدهم در حوزه بهداشت و درمان غیر قابل انکار است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

"رضا عسگری " فرماندار شهرستان البرز در دیدار معاون بهداشتی و معاون توسعه دانشگاه علوم پزشکی استان با وی که در محل فرمانداری البرز برگزار شد ، گفت : نیازمندیهای حوزه سلامت در شهرستان البرز وجود دارد و با پیگیری مسئولین تا کنون بخش اعظمی از انها مرتفع شده است. 

وی با اشاره به ضرورت فراهم سازی امکانات بهداشتی و درمانی بیشتر در شهرستان با مشارکت خیرین سلامت  اذعان داشت:  شهرستان البرز از لحاظ جمعیت دومین شهرستان بزرگ استان است و طبیعتا " نیاز به امکانات بهداشتی و درمانی بیشتری در ان احساس می شود ، مجاورت ناحیه شهری مهرگان نیز عامل دیگر این نیازمندی است که با پیش بینی احداث  بیمارستان ١٢٠ تختخوابی دارای ۶٠ تخت فوق تخصصی سوختگی به همت ایت اله خرازی خیر حوزه سلامت و واگذاری زمینی که از سوی راه و شهر سازی استان صورت گرفته مجوزات لازم نیز توسط وزارت بهداشت و درمان صادر شده که انشاءاله بهره مندی عمومی در این حوزه صورت پذیرد.

عسگری در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات دولت در حوزه سلامت اشاره نمود و گفت: دولت دوازدهم در حوزه بهداشت و درمان تلاش زیادی داشته که شهرستان البرز نیز از این اقدامات بی بهره نبوده , ایجاد کلینیکهای تخصصی ویژه الوند و محمدیه، اغاز عملیات اجرایی بیمارستان امام علی (ع) الوند و اکنون نیز امکان احداث بیمارستان خیر ساز در ناحیه شهری مهرگان از جمله این خدمات هستند. 

فرماندار البرز تاکید کرد: با توجه به در دست احداث بودن بیمارستان دولتی الوند کماکان ارائه خدمات درمانی در بیمارستان رحیمیان صورت میگیرد و ضروری است  تامین اجتماعی و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی بمنظور رفاه حال عمومی مساعدت ویژه در خصوص رفع موانع پذیرش دفترچه های درمانی داشته باشند.

عسگری در پایان بار دیگر از مسئولین خواست تا در ساخت بیمارستان و اماکن درمانی بیشتر از ظرفیت خیرین حوزه سلامت استفاده نمایند.