رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

۶٠ درصد واحدهای مسکن مهر در دولت تدبیر و امید تحویل داده شد


29 آذر, 1396 - 23:06 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

۶٠ درصد واحدهای مسکن مهر در دولت تدبیر و امید تحویل داده شد

فرماندار البرز گفت: با تشکیل کارگروهی تخصصی می توان مسایل و معایب ساختمان های مسکن مهر را شناسایی و رفع نمود

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

"رضا عسگری " فرماندار شهرستان البرز در جلسه شورای مسکن استان  که به ریاست استاندارقزوین در ناحیه شهری مهرگان برگزار شد ، گفت: با این که طرح مسکن مهر مربوط به دولت قبل بود، اما 60 درصد از واحدهای مسکونی این طرح در دولت تدبیر و امید تکمیل و به متقاضیان تحویل داده شد.

فرماندار البرز در ادامه با اشاره به مسایل واحدهای مسکن مهردر ناحیه شهری مهرگان، گفت: در برخی تعاونیهای موجود در این منطقه با مشکل عدم تعهد مدیرعامل و هیات مدیره مواجه هستیم وبعضی تعاونی ها نیز با مشکل پرداخت نشدن مبالغ اعلام شده از سوی اعضا روبرو هستند.

وی اظهار کرد: نبود آسانسور در برخی  بلوکهای ساختمانی و نداشتن پایان کار بخش عمده ای از ساختمان ها از دیگر مشکلات واحدهای مسکونی ناحیه شهری مهرگان به شمار می روند.

عسگری همچنین افزود: برای تامین آب شرب شهروندان ساکن در این ناحیه شهری و همچنین شهرهای بیدستان، محمدیه و شریفیه نیز به حفر 6 حلقه چاه نیاز داریم.

فرماندار البرز با اشاره به زلزله اخیر غرب کشور و نگرانی ایجاد شده که موجب کاهش تمایل عده ای از شهروندان برای سکونت در مسکن مهر شده است،افزود: با تشکیل کارگروهی تخصصی می توان مسایل و معایب ساختمان های مسکن مهر را شناسایی و رفع نمود تا در هنگام وقوع حوادث طبیعی مانند زمین لرزه شاهد کمترین میزان خسارت باشیم.