رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

حل مشکلات ناحیه شهری مهرگان نیازمند تخصیص اعتبارات ملی است


8 آبان, 1396 - 23:32 -- روابط عمومی فرم...
فرماندار البرز:

حل مشکلات ناحیه شهری مهرگان نیازمند تخصیص اعتبارات ملی است

فرماندار البرز گفت: افزایش کیفیت ، ایجاد و اصلاح زیر ساختها در ناحیه شهری مهرگان نیازمند توجه ویژه و اختصاص ردیف اعتبارات ملی است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز،

" رضا عسگری " فرماندار شهرستان البرز در بازدید  اعضا کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی از ناحیه شهری مهرگان که باحضور معاون سیاسی استاندار ومدیران  استانی و شهرستان صورت گرفت ، گفت : بافت جمعیت مهاجر در شهرستان البرز با آداب و رسوم مختلف و سر ریز جمعیت حاشیه نشین مرکز استان در مهرگان این منطقه را  نیازمند تخصیص اعتبارات ملی بمنظور پیشبرد امور و ایجاد امکانات  لازم در ان نموده است . 

وی ادامه داد: در اجرا پروژه مسکن مهر در این ناحیه شهری فضای خوبی جهت ایجاد امکانات فرهنگی دیده شده  اما در اجرا با توجه به محدودیتهای اعتباری حداقل سرانه اجرایی شده است .

فرماندار البرز افزود: در مهرگان با کمبود فضاهای فرهنگی از جمله کانونها ، پایگاههای فرهنگی هنری  و پارکهای محلی مواجه هستیم و فضای فرهنگی طراحی شده محدود به چند مسجد و آنهم نه در حد قابل قبول است . 

عسگری با اشاره به سکونت جمعیت در ناحیه شهری مهرگان علی رغم عدم تکمیل و تحویل برخی واحدهای مسکونی ایجاد و ارائه امکانات به مردم  این منطقه را ضروری دانسته و اذعان داشت: متاسفانه به دلیل عدم تخصیص اعتبارات کافی هزینه های ایجاد امکانات در مهرگان از اعتبارات سایر شهرهای شهرستان خصوصا" محمدیه صورت میگیرد که بهسازی و بازسازی زیر ساختها در دیگر شهرهای شهرستان را تحت الشعاع قرار داده است .

وی هم چنین از مسئولین خواست موضوع مسکن مهر را تنها در تحویل واحدهای مسکونی آن ندانسته و ایجاد امکانات فرهنگی و زیر ساختهای با کیفیت را نیز مد نظر قرار دهند . 

عسگری در پایان تخصیص اعتبارات خاص جهت ایجاد امکانات  فرهنگی و زیر بنایی با نگاه ویژه نمایندگان مجلس شورای اسلامی  در این خصوص را خواستار شد .