رفتن به محتوای اصلی

شما اینجا هستید

فرماندار البرز بر تدوین سند توسعه ورزش شهرستان تاکید کرد


29 مهر, 1396 - 19:16 -- روابط عمومی فرم...

فرماندار البرز بر تدوین سند توسعه ورزش شهرستان تاکید کرد

فرماندارالبرز گفت : کم تحرکی عامل اصلی بیماریهای جامعه است .

به گزارش روابط عمومی فرمانداری البرز ،

"رضا عسگری " فرماندار شهرستان البرز در نشست مشترک هیئتهای ورزش شهرستان البرز با وی گفت : ورزش کیفیت زندگی را بالا برده وسلامت اجتماعی را بدنبال دارد. 

وی ادامه داد:  تدوین سند راهبردی ورزش را با شناسایی اولویتها ، محدودیتها و فرصتها بر مبنای ظرفیتهای موجود کمک قابل توجهی به پیشرفت ورزش شهرستان و برنامه محور بودن آن خواهد کرد .

عسگری هم چنین به نقش والگوسازی ورزشکاران در رشته های مختلف ورزشی تاکید نمود و گفت : قدرت نفوذ ورزشکاران بعنوان الگو در جامعه بسیار بالاست و اگر می خواهیم قهرمانانی اخلاق مدار داشته باشیم می بایست از ظرفیت جوانان شهرستان حداکثر بهره برداری را نمائیم. 

فرماندار البرز از ورزش علی الخصوص ورزشهای همگانی بعنوان بهترین تفریح عمومی یاد نموده و ورزش را یکی از عوامل اصلی کاهش آسیبهای اجتماعی دانست . 

وی  در ادامه با اشاره به امکانات ورزشی آموزش و پرورش به استفاده از این امکانات در روزهای تعطیل  توسط هیئتهای ورزشی اشاره نمود و اذعان داشت: برای توسعه ورزش شهرستان می بایست از کلیه ظرفیتهای فیزیکی ، اجتماعی در مسیر بروز استعداد جوانان بهره برداری کنیم . 

فرماندار البرز افزود:کم تحرکی عامل اصلی بسیاری از بیماریهای جامعه  است و ورزش سر آغازی برای ایجاد روحیه  شور و نشاط در جامعه می باشد . 

عسگری هم چنین  با اشاره به نقش کلیدی  هیئتهای ورزشی در پیشرفت اهداف ورزش شهرستان افزود : باید تلاش خود را برای ارتقاء ورزش در رشته های مختلف داشته باشیم و باشگاههای ورزشی نیز علاوه بر قهرمان پروری به تربیت ورزشکاران اخلاق مدار توجه داشته باشند .